Termos obiadowy ze sztućcem Stanley Classic 0,4L, Hammertone Lake

10-09382-081 Stanley Stanley
174.00 PLN
174,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09382-081
Wymiary
9,5 x 9 x 13,7 cm [sz. x gł. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna 18/8
Zastosowanie

Opis produktu

Termos obiadowy ze sztućcem Stanley Classic 0,4 l, Hammer pozwoli Ci cieszyć się ciepłym obiadem z dala od domu – na uczelni, w podróży czy w pracy. Wypełniony termos utrzymuje stałą temperaturę posiłku do 7 godzin. 

 

Termos obiadowy ze sztućcem Stanley Classic 0,4 l, Hammer swoje właściwości termiczne zawdzięcza izolacji próżniowej tworzącej się pomiędzy dwoma ściankami naczynia.

 

Pokrywka z uszczelką sprawia, że termos jest całkowicie szczelny – nie musisz się obawiać o rozlanie się zawartości w torbie czy plecaku.

 

Dołączona do termosu łyżka umożliwia wygodne zjedzenie posiłku, bez zabierania dodatkowych sztućców z domu czy kupowania plastikowych jednorazówek. 

 

Termos jest przystosowany do mycia w zmywarce.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię