Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Swan, dębowa

Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Swan, dębowa
Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Swan, dębowa Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Swan, dębowa Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Swan, dębowa Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Swan, dębowa
x zamknij

Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Swan, dębowa

Normann Copenhagen
329.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Wysokość: 18 cm
długość: 11,5 cm
szerokość: 6,2 cm
Drewno dębowe
norm-100152
 
Piękno tkwi w prostocie. Dowodem na to jest figurka Swan – kwintesencja delikatności i minimalizmu. Została zaprojektowana przez studio „Everything Elevated” dla duńskiej marki Normann Copenhagen. Dekoracja przedstawia uproszczoną, pozbawioną szczegółów sylwetkę łabędzia. Drewniana dekoracja będzie świetnie pasować do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim i minimalistycznych.

Swan to projekt inspirowany naturą. Skandynawskie studio „Everything Elevated” starało się pokazać wyrafinowaną urodę, inteligencję oraz majestatyczną naturę łabędzi. Wszystkie te cechy dostrzec można w figurce, która jest synonimem klasy, prostoty i niezaprzeczalnego piękna.

Należy czyścić wilgotną ściereczką.

Inne z kolekcji Normann Copenhagen Swan

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.