Figurka Tivoli Tale Figurines Storyteller 17,5 cm

5000217 Tivoli Tivoli
390.00 PLN
390,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000217
Wymiary
wysokość: 17,5 cm
Ø: 6,5 cm
Materiały
drewno dębowe

Opis produktu

Figurka 17,5 cm Tivoli Tale Figurines Storyteller o prostym, minimalistycznym kształcie i czarnym kolorze. Przedstawia gawędziarza, ubranego w smoking, który opowiada zabawne historie i anegdoty. Drewniana figurka z nutką nostalgii, przypomni Ci beztroskie czasy dzieciństwa. Wykonana została z drewna dębowego, a następnie ręcznie pomalowana. W serii znajdują się również figurki: Pierrota, Kolombiny, Arlekina, gwardzisty, łabędzia, pawia, balonu i budki wartowniczej. Zestawione ze sobą stworzą atmosferę rodem z baśni o ołowianym żołnierzyku, dziadku do orzechów czy komedii dell'arte.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat został wiernie oddany w kolekcji Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię