Garnek żeliwny Eva Solo Cast Iron 4 l

216441 Eva Solo Eva Solo
672.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
216441
Wymiary
Ø 24 cm
pojemność 4 l
Materiały
Żeliwo
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Okrągły, żeliwny garnek od duńskiej marki Eva Solo – idealny do gotowania potraw na niskim lub średnim ogniu. Materiał, z którego został wykonany, równomiernie rozprowadza i dobrze przechowuje ciepło. Jest odporny na działanie wysokich temperatur – może wytrzymać nawet do 400 stopni C. Garnek dostosowany do wszystkich rodzajów kuchenek, włącznie z płytą indukcyjną. Został wyposażony w dwa funkcjonale uchwyty, które pozwalają uniknąć poparzenia dłoni i umożliwiają łatwe przenoszenie. To ośmiolitrowe naczynie będzie odpowiednie dla dużych rodzin – pozwoli na przygotowanie posiłku dla wielu osób.

Garnek został wykonany z lekkiego żeliwa, które jest o 10% lżejsze od innych żeliwnych naczyń.

Kolekcja: Eva Solo Cast Iron

Zobacz kolekcję

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię