Karafka Seletti Interior lab kolba 1 l

10609 Seletti Seletti
172.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10609
Wymiary
Wysokość 25 cm
Ø 14 cm
Pojemność 1 l
Materiały
Szkło
Ograniczenia

Opis produktu

Nowoczesna karafka na wino lub inne napoje alkoholowe: wykonana w kształcie laboratoryjnej kolby, która kapitalnie wygląda w domowym barku, na meblowej konsoli, czy postawiona na stole, przy którym siedzą goście. Długa, smukła szyjka karafki pozwala wygodnie nalewać z niej wino do kieliszków, a szczelny korek przedłuża świeżość i smak szlachetnego trunku zamkniętego w środku.
Seletti - włoski temperament, siła przekazu i niezwykłe pomysły!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię