Kieliszek do shotów Holmegaard Charlotte Amalie 40 ml

4304906 Holmegaard Holmegaard
139.00 PLN
139,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 2 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4304906
Wymiary
Pojemność 40 ml
wysokość 13,5 cm
Materiały
Szkło ręcznie dmuchane
Ograniczenia

Opis produktu

Oryginalny, stylowy kieliszek, wykonany z ręcznie dmuchanego szkła, który dowodzi, że podawanie szotów też może być eleganckie. Element kolekcji Charlotte Amalie, stworzonej na cześć małżonki projektanta, Pera Lütkena. Masywna nóżka o pięknych zaokrągleniach do złudzenia przypomina kobiece kształty i oczywiście jest bardzo przyjemna w uchwycie. Kieliszek świetnie sprawdzi się przy serwowaniu wódek i likierów - przed nalaniem trunku warto włożyć go na chwilę do zamrażalnika, aby wydobyć cały urok szkła i jego zawartości.
Duńska marka Holmegaard słynie z luksusowego szkła, produkowanego od 1825 roku. Niepowtarzalne wzory i najwyższy kunszt wykonania wypływają z tradycyjnych metod dmuchania szkła.
Nie należy myć w zmywarce.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię