Konsola na kółkach Serax Junction

B7214559 Serax Serax
2527.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B7214559
Wymiary
Wysokość 88 cm
40 x 110 cm
Materiały
Stal lakierowana proszkowo

Opis produktu

Stolik pomocniczy na kółkach, zaprojektowany przez młodego belgijskiego designera – Giela Dedeurwaerdera. Prosta konstrukcja ze stali lakierowanej proszkowo została osadzona na kółkach, które umożliwiają łatwe przemieszczanie mebla.

Konsola świetnie współgra z innymi produktami firmy Serax, w których dominuje biel i minimalizm. Jego uniwersalny charakter gwarantuje, że będzie pasować do różnorodnych aranżacji.

Produkty belgijskiej marki Serax urzekają elegancją, pięknymi kształtami i wrażeniem niesamowitej lekkości!

Marka

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię