Korkociąg A di Alessi Alessandro M. ciemny niebieski

AAM23 AZ A di Alessi A di Alessi
159.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AAM23 AZ
Wymiary
Wysokość 21 cm
Ø 6 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna, stal szlachetna chromowana

Opis produktu

Don Alessandro M. – niczym prosto z włoskiej winnicy! Ten zabawnie wyglądający, ciemnoniebieski korkociąg w kształcie ludzika został stworzony przez markę A di Alessi. Jest jednocześnie ozdobą stołu i korkociągiem, który bez problemu poradzi sobie z otworzeniem każdej butelki wina. Nawet ta najbardziej oporna nie ma przy nim żadnych szans: w końcu to prawdziwy Włoch...
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię