Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kosz na śmieci Joseph Joseph Intelligent Waste Totem 58 l, beżowo-niebieski

Kosz na śmieci Joseph Joseph Intelligent Waste Totem 58 l, beżowo-niebieski
Kosz na śmieci Joseph Joseph Intelligent Waste Totem 58 l, beżowo-niebieski Kosz na śmieci Joseph Joseph Intelligent Waste Totem 58 l, beżowo-niebieski Kosz na śmieci Joseph Joseph Intelligent Waste Totem 58 l, beżowo-niebieski Kosz na śmieci Joseph Joseph Intelligent Waste Totem 58 l, beżowo-niebieski
x zamknij

Kosz na śmieci Joseph Joseph Intelligent Waste Totem 58 l, beżowo-niebieski

1099.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
80 x 40 x 30 cm
Tworzywo sztuczne
30021
 
Kosz Totem 58 l od znanego producenta unikalnych akcesoriów kuchennych Joseph Joseph jest stworzony z myślą o ludziach chcących żyć ekologicznie i rozważnie dbać o przyszłość środowiska. Pozwoli segregować odpady bez konieczności używania kilku pojemników i bez obaw o nieprzyjemne zapachy.

Kosz do segregacji jest wyposażony w trzy komory z filtrem pochłaniającym zapachy i stalowy korpus malowany proszkowo, odporny na plamy i rdzę.
Górna komora z 2 wyjmowanymi pojemnikami wyposażonymi w otwory napowietrzające, zapobiegające zasysaniu się worków.
Dolna komora to wysuwana szuflada z wyjmowanym pojemnikiem z ruchomą podziałką. Zasobnik ma krawędzie z zaczepami do worków.

Ergonomiczny uchwyt i gumowe kółka wbudowane w podstawę ułatwią manewrowanie koszem i uchronią podłogę przed zarysowaniami.

Pokrywa wykończona jest stalą nierdzewną o powierzchni odpornej na odbicia odcisków palców. Otwierana za pomocą dotyku, a na spodniej stronie znajduje się wgłębienie z filtrem węglowym, który pochłania zapachy gromadzące się w obudowie.

Do kosza dołączony jest pakiet startowy: worki na odpady 3 x, worki na odpady organiczne 3 x, zapasowy filtr pochłaniający zapachy, książeczka informacyjna, karta gwarancyjna

Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją!
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.