Kubek Bloomingville Sandrine, niebieski

17905967 Bloomingville Bloomingville
98.00 PLN
98,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
17905967
Wymiary
⌀ 8,5 cm, wysokość: 8 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Kubek Bloomingville Sandrine, niebieski to produkt dla miłośników ręcznie wykonanych naczyń, które nie wyglądają jak kolejne kopie siebie. Kubek został przygotowany z kamionki, co samo w sobie sprawia, że między kolejnymi kubkami mogą występować niewielkie różnice w wyglądzie. Jeśli nie lubisz powtarzalności, to ten produkt jest dla Ciebie wręcz stworzony!


Kubek Bloomingville Sandrine, niebieski ma standardową pojemność 275 mililitrów. Nadaje się do mycia w zmywarce, może być także podgrzewany wraz z zawartością w mikrofalówce. To sprawia, że to funkcjonalny produkt, który świetnie wygląda! Nie musisz już wybierać między jedną z dwóch istotnych dla siebie cech.


Kubek Bloomingville Sandrine, niebieski świetnie uzupełni surowe aranżacje, w tym skandynawskie.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię