Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampa wisząca Serax Tiziana, taupe

Lampa wisząca Serax Tiziana, taupe
Lampa wisząca Serax Tiziana, taupe Lampa wisząca Serax Tiziana, taupe
x zamknij

Lampa wisząca Serax Tiziana, taupe

serax
475.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Ø 47 cm
wysokość 18 cm
Stal lakierowana
serax-B7213160
 
Lampa Serax Tiziana wykonana ze stalowych, symetrycznie ułożonych prętów. Będzie się pięknie prezentowała w przestronnych, otwartych pomieszczeniach, zwłaszcza w jadalniach – nad dużym, rodzinnym stołem. Elegancka oprawa oświetleniowa o prostej konstrukcji sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim i minimalistycznym.

Projektant, Antonino Sciortino, od ósmego roku życia uczył się fachu w warsztacie ojca. To właśnie tam dostrzegł możliwości, które daje metal i nauczył się obróbki tego materiału. Wiedzę i umiejętności zdobyte w młodości wykorzystał wiele lat później, tworząc projekty mis, mebli i lamp z metalowych prętów. Jego prace to przedmioty codziennego użytku, a zarazem małe dzieła sztuki o niepowtarzalnym charakterze.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.