Lampion Philippi Windhuk, duży

300060 Philippi Philippi
149.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
300060
Wymiary
Ø 12 cm
Wysokość 20 cm
Materiały
Stal

Opis produktu

Lampion Philippi Windhuk, duży - przepięknie dopełni nowoczesną aranżację stołu na specjalną okazję!

Ten piękny lampion o wysokości 20 cm powstał z ręcznie nawijanego drutu stalowego w przepięknym, ciemnym kolorze na swojej zewnętrznej części. Środek wykończono z kolei dla kontrastu w złocie, które rewelacyjnie odbija blask świecy, tworząc we wnętrzu przepiękne refleksy.

Lampion jest kompatybilny z podgrzewaczami w rozmiarze XXL i małymi świecami w kształcie walca o średnicach mniejszych niż 9 cm.

Ten dodatek to przykład dekoracji wykończonej z rzemieślniczą precyzją. Alternatywnie do klosza lampionu o średnicy 12 cm możesz włożyć cięte kwiaty, tworząc oryginalną dekorację stołu.

Świecznik dostępny również w mniejszym rozmiarze.  

Cechy produktu:

  • lampion o średnicy 12 cm i wysokości 20 cm,
  • ręczne wykonanie z nawijanego drutu - z zewnątrz ciemnobrązowego, a w środku złotego,
  • lampion kompatybilny z podgrzewaczami XXL oraz innymi świecami o średnicy mniejszej niż 9 cm,
  • dostępny również w mniejszym rozmiarze tworzącym komplet.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię