Lustro wiszące Tivoli Mirage 50 x 50 cm, zielone

5000713 Tivoli Tivoli
1004.00 PLN
1 004,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000713
Wymiary
wysokość: 50 cm
szerokość: 50 cm
głębokość: 1,5 cm
Materiały
szkło

Opis produktu

Wiszące, kwadratowe lustro Tivoli Mirage 50 x 50 cm z zielonym elementem w rogu lustra, który przyciąga wzrok i intryguje. Wzorowane na lustrzanych korytarzach w duńskich Ogrodach Tivoli. Można zestawić ze sobą różne kształty i kolory, w celu stworzenia swojej własnej wizji artystycznej na ścianie. Subtelna rama lustra wykonana została ze stali proszkowanej.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat wiernie odzwierciedla kolekcja Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię