Łyżka wazowa OXO Good Grips Silicone

11181800MLNYKEU OXO OXO
59.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
11181800MLNYKEU
Wymiary
Długość: 33 cm.
Materiały
Tworzywo sztuczne, silikon.
Zastosowanie
Gwarancja
2 lata

Opis produktu

Łyżka wazowa OXO Good Grips Silicone uwodzi piękną, czerwono-czarną kolorystyką oraz funkcjonalnym designem. Narzędzie wykonano ze starannie skomponowanych materiałów, które są bezpieczne dla nauczyć ceramicznych oraz garnków z powłoką nieprzywierającą "non stick". Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie żaroodpornego tworzywa sztucznego, które doskonale radzi sobie nawet z wysokimi temperaturami w kuchni. Antypoślizgowy uchwyt zapewnia maksymalny komfort podczas codziennego użytkowania. Z pomocą łyżki wazowej elegancko i schludnie zaserwujesz ulubioną zupę, lekki krem albo pyszne danie jednogarnkowe.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię