Mata / ociekacz pod buty Umbra

1009489-149 Umbra Umbra
69.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1009489-149
Wymiary
Długość: 89 cm
szerokość: 33 cm
głębokość: 1,3 cm.
Materiały
Tworzywo sztuczne.

Opis produktu

Mata / ociekacz pod buty marki Umbra to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli utrzymać czystość w przedpokoju. Przydatna szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Zestaw zawiera: składaną matę i dwa ociekacze. Mata została wykonana z chłonnej pianki dobrze absorbującej wilgoć. Po wysuszeniu i złożeniu zajmuje mało miejsca, dzięki czemu może być przechowywana w szafce. Ociekacze można umieścić w dowolnym miejscu na macie. Ich stosowanie przyspiesza wysychanie obuwia zapewniając cyrkulację powietrza. Matę łatwo utrzymać w czystości. Można ją prać w pralce.

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię