Mini pudełko na biżuterię Umbra Stowit, białe

1005314-670 Umbra Umbra
225.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1005314-670
Wymiary
16,7 x 15,2 x 10,9 cm
Materiały
Drewno, metal

Opis produktu

Mini pudełko na biżuterię Umbra Stowit to wykonane z drewna i metalu nowoczesne pudełko z przesuwanymi szufladami do przechowywania biżuterii i akcesoriów.


Mini pudełko Umbra Stowit zawiera szuflady o różnych rozmiarach i ukryte przegródki, dzięki czemu możesz przechowywać swoje ulubione akcesoria, w tym pierścionki, kolczyki, bransoletki, zegarki i naszyjniki uporządkowane i łatwo dostępne.

Pudełeczko łączy cechy klasycznego pudełka na biżuterią z czystym, nowoczesnym wyglądem.

Pudełko ma małe gumowe nóżki, dzięki czemu nie przesuwa się. Wewnątrz każda szuflada zawiera podkładkę z tkaniny, która gwarantuje, że ??Twoja biżuteria nie porysuje się.

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię