Misa Alessi Ø 23 cm

pch02/23 Alessi Alessi
528.00 PLN
528,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
pch02/23
Wymiary
Ø 23 cm
Materiały
Stal szlachetna
Wykończenie
błyszczące

Opis produktu

Nowoczesna, oryginalna misa marki Alessi o średnicy 23 cm. Wykona ze stali szlachetnej. Dzięki niemal niezabudowanej, lekkiej konstrukcji zaprojektowanej specjalną technologią gięcia drutu, będzie się doskonale prezentowała po wypełnieniu jej kolorowymi owocami. Na stół w domowej jadalni i na ławy w salach konferencyjnych.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Snów Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Pierre Charpin zajmuje się wzornictwem przemysłowym, projektowaniem mebli oraz opracowywaniem koncepcji i scenografii wystaw. Jego projekty zdecydowanie przykuwają wzrok – wyróżniają się abstrakcyjnymi formami i wzorami oraz intensywnymi kolorami. Tworzy obiekty, które nie tylko dają ciekawy efekt wizualny, ale także są bardzo praktyczne. Dobrym przykładem jest tapicerowany fotel „Slice”, który dzięki dopasowanym, kolorowym pufom może zostać przekształcony w szezlong. Charpin współpracuje z paryską galerią „Kreo” oraz markami takimi jak Alessi, Ligne Roset, Montina, Schneider Electric i Zanotta.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię