Misa Kahla ELIXYR white 0,8 ml

152982A90015 Kahla
81.6000

Special Price 81,60 zł

Normalna cena: 96,00 zł

Dostawa +14,90 zł
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
152982A90015
Wymiary
Pojemność 0,8 ml
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Porcelanowa misa z pięknie uformowanym dzióbkiem do nalewania umieszczonych w niej wiosennych zup, zimowych bulionów i wywarów egzotycznych. Wygodny, dyskretny uchwyt pozwoli przenosić ją przy stole bez utraty cennego miejsca. Opływowa elegancja.

Kolekcja Kahla Elixyr White to śnieżnobiała porcelana, której finezyjna forma stanowi piękne dopełnienie dekoracji stołu. To kolekcja stworzona z potrzeby dotykania piękna! Odrob...
Porcelanowa misa z pięknie uformowanym dzióbkiem do nalewania umieszczonych w niej wiosennych zup, zimowych bulionów i wywarów egzotycznych. Wygodny, dyskretny uchwyt pozwoli przenosić ją przy stole bez utraty cennego miejsca. Opływowa elegancja.

Kolekcja Kahla Elixyr White to śnieżnobiała porcelana, której finezyjna forma stanowi piękne dopełnienie dekoracji stołu. To kolekcja stworzona z potrzeby dotykania piękna! Odrobina luksusu w niezwykłej, porcelanowej formie. Wyróżniają ją płynne linie, gładkie kształty, symetria przeplatana z asymetrią, elementy geometryczne doskonale współgrające z nastrojami organicznymi. Idealna lekkość i harmonia na stole.
Naczynia, których dotyka się z przyjemnością!

Można bezpiecznie używać w mikrofalówkach, zmywarkach i piekarnikach.

Kolekcja: Kahla ELIXYR

Zobacz kolekcję

Marka

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów - takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Projektant

Specjalizuje się w projektowaniu porcelany. Jej prace charakteryzują się minimalistycznymi formami oraz bardzo subtelnym wykończeniem. Najczęściej sięga po jasną, stonowaną kolorystykę. Od 1991 r. współpracuje z marką Kahla, tworząc przedmioty, który zyskują miano ponadczasowych. Jej zdaniem dobry produkt wymaga zaangażowania w jego realizację oraz skupienia się na oczekiwaniach potencjalnego klienta. Schmidt inspiruje się skandynawskim stylem, japońską tradycją rzemieślniczą oraz swoimi własnymi obserwacjami. Bada zwyczaje i nawyki żywieniowe, aby w pełni zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię