Miska Bloomingville Sandrine, szary, 700 ml

17903689 Bloomingville Bloomingville
127.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
17903689
Wymiary
⌀ 15 cm, wysokość: 8 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Miska Bloomingville Sandrine, szary, 700 ml została przygotowana ręcznie i z kamionki. Takie połączenie gwarantuje, że każda miska z tej serii będzie na swój sposób niepowtarzalna. To świetny wybór, jeśli jesteś już zmęczony naczyniami, które wyglądają jak kopie samych siebie!


Miska Bloomingville Sandrine, szary, 700 ml może być myta w zmywarce i podgrzewana w mikrofalówce, ale nie jest odporna na temperatury panujące w piekarniku! Miska oczywiście może mieć kontakt z żywnością.


Miska Bloomingville Sandrine, szary, 700 ml to świetne uzupełnienie rustykalnych i surowych aranżacji, w tym skandynawskich. Jeśli szukasz unikalnych naczyń, które rzucają się w oczy, to ten produkt będzie świetnym wyborem!

Kolekcja: Bloomingville Sandrine

Zobacz kolekcję

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię