Miska Kähler Colore Ø15 cm, niebieska

690633 Kähler Kähler
113.00 PLN
113,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
690633
Wymiary
Ø15 cm, wysokość: 6,5 cm
Materiały
kamionka
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Kähler Colore Ø15 cm niebieska doskonale sprawdzi się do podawania przekąsek, takich jak orzechy, precelki czy drobne owoce lub jako miseczka na owsiankę czy muesli. Bez względu na to, w jakim celu jej użyjesz, wniesie do Twojej jadalni powiew świeżości i urozmaici codzienne spotkania przy stole.

 

Miska Kähler Colore Ø15 cm niebieska została wykonana ze szkliwionej kamionki. Delikatne żłobienia tworzą ciekawą fakturę, a ręczne malowanie sprawia, że każdy egzemplarz miski jest wyjątkowy.

 

Naczynia z kolekcji Colore marki Kähler zachwycają feerią barw – wybierz swój ulubiony kolor lub dowolnie miksuj odcienie, by stworzyć jedyną w swoim rodzaju zastawę stołową.

 

Miska jest przystosowana do mycia w zmywarce.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię