Miska Kähler Hammershøi Ø30 cm

693207 Kähler Kähler
399.00 PLN
399,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693207
Wymiary
Wysokość 3 cm
Materiały
Porcelana
Ograniczenia

Opis produktu

Miska Kähler Hammershøi Ø30 cm to element zastawy, który przypadnie Ci do gustu, jeśli lubisz świąteczne motywy. Miska Kähler Hammershøi Ø30 cm została przygotowana jako jeden z produktów użytkowych w kolekcji świątecznej. Wybierając ją i pozostałe części tego zestawu, zyskasz kompletną zastawę na święta.
Piękna, duża miska Kähler Hammershøi Ø30 cm została przygotowana z porcelany i pokryta akwarelowym wzorem. Tradycyjne wzornictwo i znane symbole łączą się tutaj z nowoczesnym designem. Produkt jest dodatkowo ręcznie wykonany!
Miska Kähler Hammershøi Ø30 cm sprawdzi się jako element zastawy, np. do podania wyjątkowych posiłków na ciepło. Możesz też wsypać do niej suszone owoce albo ciastka lub podarować ją bliskiej osobie.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię