Miska na stojaku Kähler Hammershøi Ø23 cm

693130 Kähler Kähler
399.00 PLN
399,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693130
Wymiary
Głębokość 27 cm
Materiały
Porcelana
Ograniczenia

Opis produktu

Miska na stojaku Kähler Hammershøi Ø23 cm to dekoracja, a przy okazji produkt użytkowy. Miska na stojaku Kähler Hammershøi Ø23 cm jest dostępna w ramach ręcznie przygotowanej kolekcji świątecznej. Stawiając na jej wybrane elementy, skompletujesz własną zastawę na ten wyjątkowy okres roku!
Miska została wykonana z porcelany, a dodatkowo pokryta ręcznie przygotowanymi wzorami. Nawiązują one do tradycji świąt, co wraz z nowoczesną formą tworzy piękny zestaw! Nastrojowo zdobiona miska na stojaku Kähler Hammershøi Ø23 cm wymaga ręcznego mycia z uwagi na sposób wykonania.
Miska na stojaku Kähler Hammershøi Ø23 cm sprawdzi się do ekspozycji ciasteczek, pierników i innych przekąsek do świątecznej kawy. Możesz jej użyć również podczas kolacji wigilijnej!

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię