Mlecznik Kahla ELIXYR white 300 ml

151019A90015 Kahla
49.3000

Special Price 49,30 zł

Normalna cena: 58,00 zł

Dostawa +14,90 zł
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
151019A90015
Wymiary
Pojemność 300 ml
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Subtelnie wyprofilowany mlecznik, który zachwyca wyglądem i funkcjonalnością. Opływowe kształty i idealny dzióbek na wymierzoną porcję mleka.

Kolekcja Kahla Elixyr stworzona została z potrzeby piękna! To odrobina luksusu w niezwykłej, porcelanowej formie. Płynne linie, gładkie kształty, symetria przeplatana z asymetrią, elementy geometryczne doskonale współgrające z nastrojami organicznymi. Idealna lekkość i harmonia na ...
Subtelnie wyprofilowany mlecznik, który zachwyca wyglądem i funkcjonalnością. Opływowe kształty i idealny dzióbek na wymierzoną porcję mleka.

Kolekcja Kahla Elixyr stworzona została z potrzeby piękna! To odrobina luksusu w niezwykłej, porcelanowej formie. Płynne linie, gładkie kształty, symetria przeplatana z asymetrią, elementy geometryczne doskonale współgrające z nastrojami organicznymi. Idealna lekkość i harmonia na eleganckim stole. Śnieżna biel porcelany.
Naczynia, których dotyka się z przyjemnością!

Można bezpiecznie używać w mikrofalówkach, zmywarkach i piekarnikach.

Kolekcja: Kahla ELIXYR

Zobacz kolekcję

Marka

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów - takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Projektant

Specjalizuje się w projektowaniu porcelany. Jej prace charakteryzują się minimalistycznymi formami oraz bardzo subtelnym wykończeniem. Najczęściej sięga po jasną, stonowaną kolorystykę. Od 1991 r. współpracuje z marką Kahla, tworząc przedmioty, który zyskują miano ponadczasowych. Jej zdaniem dobry produkt wymaga zaangażowania w jego realizację oraz skupienia się na oczekiwaniach potencjalnego klienta. Schmidt inspiruje się skandynawskim stylem, japońską tradycją rzemieślniczą oraz swoimi własnymi obserwacjami. Bada zwyczaje i nawyki żywieniowe, aby w pełni zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię