Neon Seletti ENJOY

01422_024 Seletti Seletti
1589.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
01422_024
Wymiary
Wielkość litery 17 x 25cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Oryginalny, bardzo wyrazisty neon z układającym się z białych liter napisem „enjoy”. Litery neonu są przestrzenne, dzięki czemu kapitalnie wyglądają na ścianie. Można je też dowolnie przestawiać: każda stanowi osobny element zestawu. Całość idealna do powieszenia w pomieszczeniach pełnych radości i dobrego samopoczucia. Czysta radość! Świecące litery robią wrażenie.
W komplecie znajduje się również transformator o mocy 6 Kv.

Kolekcja: Seletti Neon Art

Zobacz kolekcję

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię