Patelnia Eva Solo Gravity Ø 24 cm, czerwona

257025 Eva Solo Eva Solo
396.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
257025
Wymiary
Ø 24 cm
Materiały
Stal szlachetna, silikon, aluminium
Typ kuchni
Ograniczenia

Opis produktu

Profesjonalna patelnia Eva Solo Gravity 24 cm, w kolorze czerwonym, pokryta specjalną powłoką Slip-Let, dzięki której żywność do niej nie przywiera, a smażenie potraw przebiega wyjątkowo łatwo.
Podstawa patelni równomiernie rozprowadza ciepło po naczyniu gwarantując optymalne smażenie, duszenie i podsmażanie potraw.
Można używać na wszystkich typach kuchenek, w tym na płytach indukcyjnych.
Uchwyt patelni nie nagrzewa się (pokryty odpornym na wysokie temperatury silikonem).
Elegancja w ultranowoczesnym stylu!
Produkty kolekcji Eva Solo Gravity to przede wszystkim niezwykła siła przyciągania! Nowoczesny kształt, doskonale wykonanie i możliwość ich szerokiego wykorzystania sprawiają, że sięga się po nie wyjątkowo często i z dużą świadomością tego, jak mocno ułatwiają codzienną pracę w kuchni.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Odwiedź nasz sklep stacjonarny i sprawdź jakość produktów marki Eva Solo osobiście!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię