Patelnia Eva Solo Honeycomb 28 cm

203328 Eva Solo Eva Solo
550.00 PLN
550,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
203328
Wymiary
Średnica: 28 cm
Materiały
Stal nierdzewna
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Patelnia Eva Solo Honeycomb 28 cm to duże naczynie, które z pewnością docenią rodziny lub osoby często smażące czy duszące większe ilości jedzenia. Ten produkt oferuje unikalne rozwiązanie w postaci struktury plastra miodu na dnie. Choć wygląda to niepozornie, to gwarantuje nieprzywieranie jedzenia do powierzchni oraz równomierne rozprowadzanie tłuszczu do smażenia po całym dnie patelni.

Patelnia Eva Solo Honeycomb 28 cm może być używana na kuchence każdego rodzaju: elektrycznej, indukcyjnej czy gazowej. Możliwość mycia w zmywarce oszczędzi Ci konieczności każdorazowego zmywania patelni po zakończonym gotowaniu. Z pewnością docenisz taką opcję, jeśli uwielbiasz gotować, ale niekoniecznie sprzątać!

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię