Patera Alessi 35 x 24 cm

125/35 Alessi Alessi
234.00 PLN
234,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
125/35
Wymiary
35 x 24 cm
Materiały
Stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Z nutką geometrii na stole! Wspaniała patera o nieco kanciastych kształtach, które wygładzono i wykończono opływowymi rantami: bardzo przyjemnie układa się w dłoni i pozwala ciekawie wyeksponować układane na niej przekąski, owoce, wędliny czy filiżanki serwowane na stół. Całość wykonana ze stali szlachetnej, z charakterystycznie obniżonym dnem.
Średnia wielkość pozwala na niej zmieścić małą i nieco większą ilość produktów.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokLCh wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię