Podkładka w jodełkę Lyngby 43x30 cm, brązowa

607194 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
38.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
607194
Wymiary
43 x 30 cm
Materiały
82% bawełna (z recyklingu), 18% poliester (z recyklingu)

Opis produktu

Podkładka w jodełkę Lyngby 43x30 cm brązowa to dekoracyjny element, który pozwala uniknąć ubrudzenia obrusu oraz odbarwienia blatu w wyniku kontaktu z gorącym naczyniem. Dodatkowo podkładka pełni funkcję dekoracyjną – ozdobi stół! Posiada przyjemny dla oka wzór w jodełkę oraz elegancki, brązowy kolor.


Produkt wykonano z bawełny i poliestru pochodzących z recyklingu. To ekologiczne rozwiązanie! Jest wytrzymały i nadaje się do prania w pralce w temperaturze 40 stopni.


Podkładka w jodełkę Lyngby 43x30 cm brązowa posiada 30 cm szerokości i 43 cm długości. Jest przyjemna w dotyku, a zastosowanie znajdzie w każdym domu – zarówno podczas śniadań, obiadów, jak i kolacji. To synonim funkcjonalności!

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię