Podkładka w jodełkę Lyngby 43x30 cm, żółty

607198 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
38.00 PLN
38,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
607198
Wymiary
43x30 cm
Materiały
82% bawełna (z recyklingu), 18% poliester (z recyklingu)
Użytkowanie i konserwacja

Opis produktu

Podkładka w jodełkę marki Lyngby Porcelæn. Dostępna w słonecznym, żółtym odcieniu, który rozświetli każde pomieszczenie, a także doda wyrazu każdej zastawie stołowej. Może być łączona z białym lub kolorowym obrusem. W każdym wydaniu będzie prezentować się nienagannie.


Produkt pochodzi z serii podkładek z bawełny Herringbone z certyfikatem GRS. Kolekcja ta buduje pomost między kulturą porcelany a tekstylnym wszechświatem, a także oddaje hołd ówczesnemu trendowi kolorystycznemu.


Jodełka to klasyczny wzór, który słynie z charakterystycznej struktury.


Korzystając z bawełny pochodzącej z recyklingu, środowisko jest chronione i nie obciąża światowych zasobów naturalnych w taki sam sposób, jak przy użyciu nowej bawełny. Mogą występować różnice w szerokości między różnymi wersjami kolorystycznymi ze względu na proces produkcyjny, który przechodzi przędza z recyklingu. Nie należy tego postrzegać jako pomyłki, ale jako część bardziej zrównoważonej produkcji, która sprawia, że każdy kawałek tkaniny jest wyjątkowy i niepowtarzalny.


Wymiary podkładki: 43 cm x 30 cm.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię