Poduszka Normann Copenhagen Edge, żółta

602600 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
319.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
602600
Wymiary
40 x 60 cm
Materiały
Tkanina Gabriel – Fame & Breeze Fusion

Opis produktu

Żółta poduszka Edge marki Normann Copenhagen będzie piękną ozdobą kanapy albo dużego fotela. Wyróżnia się dyskretnym wzorem, który powstał dzięki połączeniu dwóch materiałów o różnych odcieniach. Asymetryczne zszycie poszewki sprawia, że dominuje bardziej stonowany kolor, a ten intensywniejszy – zdobi róg poduszki. Autorem kolekcji jest duński projektant Jan Gustaw Sorensen, który twierdzi, że dzięki poduszkom można w prosty sposób zmieniać klimat pomieszczenia. Model Edge pozwala na eksperymentowanie z wystrojem wnętrza, ponieważ jest dostępny aż w dziewięciu różnych wariantach kolorystycznych. Będzie dobrze prezentował się zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie innych poduszek.

Poszewka jest zdejmowana. Należy czyścić na sucho.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku. Meble, lampy i akcesoria tej marki możecie Państwo obejrzeć w naszym sklepie w Krakowie. W naszej ofercie są także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię