Popielniczka bezzapachowa Zack Contas

50162 Zack Zack
280.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
50162
Wymiary
Ø 13 cm
Wysokość 6 cm
Materiały
Stal szlachetna szczotkowana

Opis produktu

Popielniczka bezzapachowa Zack Contas to stylowy sposób na nieprzyjemny zapach z popielniczki.

Wykonana ze stali szlachetnej popielniczka Zack o charakterystycznych dla kolekcji Contas, łagodnie zaokrąglonych liniach została wyposażona w sprytny mechanizm. Dzięki niemu po wypaleniu papierosa jednym ruchem usuniesz popiół do znajdującego się w spodzie przedmiotu pojemnika.

Kolekcja: Zack Contas

Zobacz kolekcję

Marka

Akcesoria marki Zack stanowią wspaniałe uzupełnienie oferty sklepu Czerwona Maszyna. Szczególnie duży wybór produktów Zack znajduje się w działach akcesoria łazienkowe i akcesoria kuchenne. Z list naszych bestsellerów nie schodzą wszelkiego rodzaju wieszaki i uchwyty Zack, oraz kolekcje do łazienki Zack Linea i Zack Scala.

Niemiecka firma Zack jest jednym ze światowych liderów w produkcji artykułów ze stali szlachetnej. Od ponad 30 lat Zack zaopatruje instytucje publiczne, firmy, oraz gospodarstwa domowe w nowoczesne, funkcjonalne przedmioty. W swojej ofercie Zack posiada akcesoria do kuchni, wyposażenie domu, akcesoria łazienkowe oraz dekoracje salonu - wszystko wykonane z bardzo dobrej jakości stali nierdzewnej i starannie wykończone. Utrzymane w minimalistycznym stylu, proste w formie, ponadczasowe przedmioty codziennego użytku doskonale spełniają swoje zadanie i świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię