Power Bank Lexon Fine, brązowy

LL116X Lexon Design Lexon Design
129.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL116X
Wymiary
3.42 x 2.2 x 0.51 cm
Materiały
Aluminium, tworzywo ABS

Opis produktu

Power bank Lexon Fine to drobiazg, który warto mieć zawsze przy sobie. Z jego pomocą naładujesz telefon bez użycia prądu – w dowolnym czasie i miejscu. Prosta budowa sprawia, że ten gadżet jest elegancki i stylowy – spodoba się miłośnikom luksusowych dodatków. Został wyposażony w praktyczną gumkę, która przytrzymuje kabel USB. Dodatkowo, bateria jest zawsze bezpieczna, ponieważ została ukryta pod aluminiową obudową – otwiera się przez wysunięcie. Lexon Fine sprawdzi się w czasie pieszych wycieczek i weekendowych wyjazdów pod namiot. Wystarczy wrzucić go do plecaka, a z pewnością przyda się w miejscach, w których zabraknie dostępu do prądu. Niezbędny dla osób, które chcą zawsze być online.
Kolor produktu może nieznacznie różnić się od koloru przedstawionego na zdjęciu.

Marka

Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez utalentowanych projektantów na świecie. Eksperymentując z innowacyjnymi materiałami Lexon łączy swobodę tradycyjnego rzemiosła z wydajnością przemysłowej produkcji. Od 1991 roku produkty Lexon otrzymały 152 nagrody z dziedziny design’u - jury konkursów docenia najczęściej ich innowacyjność, funkcjonalność i wysmakowaną kolorystykę.

W sklepie Czerwona Maszyna najciekawsze produkty Lexon znajdą Państwo w dziale Akcesoria biurowe, Budziki, Radio i głośniki, Wizytowniki, oraz Plecaki i torby podróżne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię