Przybornik na biurko Lexon Liquid Station, antracytowy przezroczysty

LD130G Lexon Design Lexon Design
103.20 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LD130G
Wymiary
25 x 9,2 x 12,8 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne PMMA

Opis produktu

Niezwykle nowoczesny, awangardowy przybornik na biurko kształtem przypominający… niewielkie akwarium. W jego wnętrzu widzimy fantastyczny relief przypominający skalne nacieki. W rzeczywistości, te nieregularne wgłębienia to po prostu niezwykle oryginalne przegródki na smartfona, długopisy i wizytówki. Biurko od razu zyskuje na elegancji, a przejrzystość przybornika pomaga stworzyć wrażenie porządku i lekkości. Przybory, łącznie z ładującym się telefonem, wydają się magicznie lewitować w powietrzu. Idealny pomysł na prezent!
Kolor produktu może nieznacznie różnić się od koloru przedstawionego na zdjęciu.

Kolekcja: Lexon Liquid

Zobacz kolekcję

Marka

Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez utalentowanych projektantów na świecie. Eksperymentując z innowacyjnymi materiałami Lexon łączy swobodę tradycyjnego rzemiosła z wydajnością przemysłowej produkcji. Od 1991 roku produkty Lexon otrzymały 152 nagrody z dziedziny design’u - jury konkursów docenia najczęściej ich innowacyjność, funkcjonalność i wysmakowaną kolorystykę.

W sklepie Czerwona Maszyna najciekawsze produkty Lexon znajdą Państwo w dziale Akcesoria biurowe, Budziki, Radio i głośniki, Wizytowniki, oraz Plecaki i torby podróżne.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 5
5.0
Ewa 06.02.2018
Uwielbiam go na swoim biurku ;)
5.0
UlaM 30.01.2018
Polecam całą serię. Kupiłam dzieciom w prezencie, Nietypowy kształt i ładne kolory. Nie pomieszczą jakoś bardzo dużo przyborów, ale to co najważniejsze się mieści:)