Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Ramka na zdjęcie Mukul Goyal Movers and Shakers 20 x 25 cm

Ramka na zdjęcie Mukul Goyal Movers and Shakers 20 x 25 cm
Ramka na zdjęcie Mukul Goyal Movers and Shakers 20 x 25 cm
x zamknij

Ramka na zdjęcie Mukul Goyal Movers and Shakers 20 x 25 cm

acme
386.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Na zdjęcie 20 x 25 cm
Mosiądz chromowany, czarne aluminium
MG368
 
Ramka na zdjęcie Mukul Goyal Movers and Shakers dosłownie utrzyma Twoje radosne wspomnienia! Jak to możliwe? Prostokątna ramka, wykonana z czarnego aluminium, jest podtrzymywana przez figurkę stojącego człowieka, który podnosi ją swoimi rękami. Sylwetka wykonana została z chromowanego mosiądzu z delikatnym, połyskującym wykończeniem. Wyjątkowy prezent dla osób, które cenią sobie nowoczesny design i lubią kolekcjonować radosne wspomnienia zamknięte w pamiątkowych fotografiach.

Mukul Goyal projektuje wyjątkowe przedmioty codziennego użytku. Twórca tej marki pochodzi z Indii, gdzie zaczynał skromnie jako inżynier metalurgii. Dopiero pobyt w Europie i obcowanie z tutejszą szkołą designu sprawiło, że Mukul poznał swoją wartość. W 2005 roku wrócił do Indii gdzie stworzył markę sygnowaną własnym nazwiskiem. Jego produkty charakteryzuje łączenie tradycyjnych materiałów ze współczesnym wzornictwem. Mukul tworzy rzeczy proste w obsłudze, a jednocześnie zachwycające złożoną formą. Inspiracją jest indyjska codzienność – niemal każdy jej element – a także tradycyjna sztuka i rzemiosło. Każdy przedmiot opowiada inną historię, dając użytkownikowi możliwość do stworzenia własnej jej interpretacji.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.