Solniczka i pieprzniczka A di Alessi Lilliput, czarno - białe

ASG02 BW A di Alessi A di Alessi
182.00 PLN
182,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASG02 BW
Wymiary
Wysokość 14,5 cm
Ø 11 cm
Materiały
Stal szlachetna, żywica termoplastyczna
Ograniczenia

Opis produktu

Te czarno-białe miniaturowe ludziki A di Alessi Lilliput ożywią moment doprawiania kanapek i sałatek! Solniczka i pieprzniczka znajdują się na minimalistycznie wykonanym stojaczku i na stalowej podstawie. Będą pięknie wyglądały na każdym stole. Zabawne stworki zaprojektował Stefano Giovannoni. Oba ludki składają się z dwóch skręcanych ze sobą części, a w butkach mają magnesy, które stabilnie trzymają się podstawy nie pozwalając pojemniczkom „uciec” z przyprawami.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię