Stolik kawowy Normann Copenhagen Era Alu 60 cm, czarny

603471 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
2346.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
603471
Wymiary
Wysokość: 45 cm
długość: 60 cm
szerokość: 48,5 cm.
Materiały
Granit, aluminium.

Opis produktu

Stolik kawowy Normann Copenhagen Era Alu 60 cm w kolorze czarnym wyróżnia się elegancją i płynnymi liniami. Granitowy, masywny blat kontrastuje z aluminiowymi nóżkami. To niezwykłe połączenie przykuwa wzrok i jest ciekawym elementem wystroju wnętrza. Stół podtrzymywany jest przez 4 nóżki, które łączą się w jedną, grubszą, przez co stolik jest bardzo stabilny. W połączeniu z fotelami Era będzie idealnym zestawem do codziennych rozmów przy kawie.
Kolekcja Normann Copenhagen Era to meble wypoczynkowe odpowiednie do przestrzeni prywatnych i publicznych. Została zaprojektowana przez zdolnego projektanta młodego pokolenia - Simona Legalda. Jego klucz do sukcesu to ciężka praca i zaangażowanie. Swoją twórczość określa w kilku słowach, które są wyznacznikami jego stylu – szczerość i skandynawska prostota. Doskonale łączy rękodzieło z przemysłem. Według niego każdy produkt powinien być zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny.

Kolekcja: Normann Copenhagen Era

Zobacz kolekcję

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Simon Legald to projektant, dla którego kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zaangażowanie i ciężka praca. Swoją twórczość określa w kilku słowach, które są wyznacznikami jego stylu – szczerość i skandynawska prostota. W jego pracach widoczny jest dialog pomiędzy rękodziełem a produkcją przemysłową. Obecnie współpracuje z marką Normann Copenhagen, dla której projektuje eleganckie meble, lampy oraz akcesoria do domu. Jego ulubionym materiałem jest drewno, ponieważ daje nieograniczone możliwości tworzenia. Według Legalda każdy produkt powinien pełnić określoną funkcję oraz spełniać oczekiwania estetyczne klienta.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię