Świecznik Alessi Dressed for X-mass 19 cm

MW49/H Alessi Alessi
259.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW49/H
Wymiary
Wysokość: 19 cm
Ø 7,5 cm
Materiały
Znal

Opis produktu

Świecznik na jedną smukłą świecę ze świątecznej kolekcji Alessi Dressed for X-mass. Jego wysokość wynosi 19 cm. Jest to pomysł utalentowanego holenderskiego projektanta – Marcela Wandersa. Świecznik ma prostą budowę – smukły korpus został zakończony okrągłą, płaską podstawą i delikatnym zdobieniem. Będzie pięknie wyglądał na elegancko nakrytym stole, sprawdzi się zwłaszcza w czasie przyjęć czy wykwintnych, świątecznych kolacji.

Kolekcja: Alessi Dressed for X-mass

Zobacz kolekcję

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię