Świecznik-drzewko świąteczne Philippi

305002 Philippi Philippi
449.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
305002
Wymiary
Ø 36 cm, wysokość: 61 cm
Materiały
Szkło boro-krzemianowe

Opis produktu

Zdecydowanie świąteczny świecznik. Rurka z czerwonego szkła wije się, zataczając ku górze coraz mniejsze kręgi. W ten sposób otrzymujemy nietypową, nakreśloną zamaszystymi ruchami magicznej kredki choinkę. Oryginalna ozdoba, która może - choć oczywiście nie musi - zastąpić tradycyjne, zielone drzewko. Choinki Philippi możesz użyć, by podkreślić uroczysty nastrój w innych pomieszczeniach domu. Albo po prostu, by cieszyć się miękkim światłem świec (nie polecamy ich na tradycyjnej choince!) w typowo świątecznym wydaniu. Przedmiot został wykonany ze szkła boro-krzemianowego, które jest odporne na nagłe zmiany temperatury - dlatego zapal świece bez obawy.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

Prostota, elegancja i praktyczność to niewątpliwie duże zalety projektów Christiana von Ahn'a. Inspiracji poszukuje w wielu różnych miejscach, dlatego stworzone przez niego przedmioty wyróżniają się kreatywnością i artystycznym podejściem do tematu. Założył swoje własne studio w Hamburgu, które zajmuje się projektowaniem wnętrz i akcesoriów wyposażenia domu, a także rozbudową i przebudową budynków. W zaprojektowanych przez niego domach, restauracjach czy kawiarniach widoczna jest prostota oraz dyskretna elegancja, a wszystkie kolory, linie, kształty oraz materiały tworzą spójną, harmonijną przestrzeń.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię