Świecznik Kähler Hammershøi Poppy okrągły Ø7.5 cm biały

693017 Kähler Kähler
117.00 PLN
117,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693017
Wymiary
7,5 x 7,5 x 7,5
Materiały
porcelana
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Czyścić wilgotną ściereczką.

Opis produktu

Świecznik Kähler Hammershøi Poppy okrągły Ø7.5 cm biały został ręcznie wykonany z porcelany, dzięki czemu każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Świecznik zaprojektowany przez Hansa-Christiana Bauera zdobią pionowe żłobienia, które dodają lekkości jego pękatej formie. Akwarele autorstwa Rikke Jacobsen przedstawiające maki sprawiają, że świecznik jest małym dziełem sztuki.

 

Świecznik Kähler Hammershøi Poppy okrągły Ø7.5 cm biały przeznaczony jest do jednej klasycznej wysokiej świeczki. Jej ciepłe światło otuli wnętrze swoim blaskiem i pomoże zbudować przytulną atmosferę. Świecznik będzie dobrze się komponował z pozostałymi dekoracjami z tej samej serii.

 

Świecznik należy czyścić wilgotną ściereczką. 

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię