Świecznik Philippi Guyana, 3 sztuki

300108 Philippi Philippi
259.00 PLN
259,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
300108
Wymiary
13x13x20 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna malowana proszkowo, w środku wykończona płatkami w złotym kolorze

Opis produktu

Świecznik Philippi Guyana, 3 sztuki to zestaw świeczników, które przyciągają spojrzenia dzięki swojemu designowi. I nic dziwnego – produkty niemieckiej marki Philippi nie przypominają klasycznych świeczników w formie stojaków. Te prezentowane mają formę tub ze stali pomalowanej proszkowo na czarny kolor – oświetlenie zapewniają otwory wycięte u dołu obudowy.

Świecznik Philippi Casa, 3 sztuki to świetna propozycja, jeśli lubisz palić tealighty dla stworzenia kameralnej atmosfery lub dodajesz do nich olejków zapachowych, które wraz z uwalnianiem ciepła roznoszą się po mieszkaniu.

Świecznik Philippi Guyana w tej ofercie jest sprzedawany w zestawie 3 sztuk, które różnią się wymiarami (świeczniki w zestawie mają kolejno 10, 15 i 20 cm wysokości). Dzięki temu zyskasz funkcjonalny zestaw na każdą okazję.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię