Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Szczoteczka do sztućców Joseph Joseph BladeBrush, grafitowa

Szczoteczka do sztućców Joseph Joseph BladeBrush, grafitowa
Szczoteczka do sztućców Joseph Joseph BladeBrush, grafitowa Szczoteczka do sztućców Joseph Joseph BladeBrush, grafitowa Szczoteczka do sztućców Joseph Joseph BladeBrush, grafitowa Szczoteczka do sztućców Joseph Joseph BladeBrush, grafitowa
x zamknij

Szczoteczka do sztućców Joseph Joseph BladeBrush, grafitowa

Joseph Joseph
39.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
7,6 x 5,2 x 8 cm
Polipropylen
85106
 
Innowacyjna szczoteczka Joseph Joseph BladeBrush – niewielki gadżet, który zadba o nieskazitelną czystość sztućców. Unikatowa konstrukcja umożliwia bezpieczne mycie noży, z obu stron jednocześnie. Akcesorium zostało wyposażone w twarde, zazębiające się włosie, które szybko usunie zabrudzenia oraz resztki jedzenia. Dzięki wygodnemu, teksturowanemu uchwytowi szczotka nie wyślizgnie się z rąk w czasie mycia sztućców. Po użyciu można położyć akcesorium przy zlewie albo umieścić na boku miski (do osuszenia).

Należy myć ręcznie.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.