Szczoteczka do sztućców Joseph Joseph BladeBrush, grafitowa

85106 Joseph Joseph
39
39,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85106
Wymiary
7,6 x 5,2 x 8 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Innowacyjna szczoteczka Joseph Joseph BladeBrush – niewielki gadżet, który zadba o nieskazitelną czystość sztućców. Unikatowa konstrukcja umożliwia bezpieczne mycie noży, z obu stron jednocześnie. Akcesorium zostało wyposażone w twarde, zazębiające się włosie, które szybko usunie zabrudzenia oraz resztki jedzenia. Dzięki wygodnemu, teksturowanemu uchwytowi szczotka nie wyślizgnie się z rąk w czasie mycia sztućców. Po użyciu można p...
Innowacyjna szczoteczka Joseph Joseph BladeBrush – niewielki gadżet, który zadba o nieskazitelną czystość sztućców. Unikatowa konstrukcja umożliwia bezpieczne mycie noży, z obu stron jednocześnie. Akcesorium zostało wyposażone w twarde, zazębiające się włosie, które szybko usunie zabrudzenia oraz resztki jedzenia. Dzięki wygodnemu, teksturowanemu uchwytowi szczotka nie wyślizgnie się z rąk w czasie mycia sztućców. Po użyciu można położyć akcesorium przy zlewie albo umieścić na boku miski (do osuszenia).

Należy myć ręcznie.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię