Talerz emaliowany Seletti Toiletpaper Apple

16843 Seletti Seletti
94.00 PLN
94,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
16843
Wymiary
śr. cm.26
Materiały
metal
Zastosowanie

Opis produktu

Talerz emaliowany Seletti Toiletpaper Apple jest dowodem na to, że naczynia emaliowane przeżywają drugą młodość. Po tę formę coraz częściej sięgają designerskie marki i tak jest też tym razem. Talerz powstał w ramach współpracy włoskiego Seletti z twórcami magazynu Toiletpaper. Zadziwia błękitnym pastelowym kolorem w połączeniu z nieco absurdalnym wizerunkiem jabłka.

Talerz emaliowany Seletti Toiletpaper Apple będzie oryginalnym akcentem na Twoim stole i na pewno przykuje wzrok podczas spotkań towarzyskich. Produkt charakteryzuje lekkość, trwałość i funkcjonalność - można go myć w zmywarce i został wykonany z metalu. Ma średnicę 26 cm.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię