Talerz emaliowany Seletti Toiletpaper Plunger

16839 Seletti Seletti
94.00 PLN
94,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
16839
Wymiary
śr. cm.26
Materiały
metal
Zastosowanie

Opis produktu

Talerz emaliowany Seletti Toiletpaper Plunger to czarny humor we włoskim wydaniu. Surowa forma metalowego naczynia, pastelowe kolory i groteskowa dekoracja sprawiają, że podawanie posiłków nabiera nowego wymiaru.

Talerz emaliowany Seletti Toiletpaper Plunger jest wykonany z trwałego, lekkiego metalu, można go myć w zmywarce, a jego średnica to 26 cm. Dla miłośników nietypowych rozwiązań może się stać nie tylko naczyniem, ale i oryginalną dekoracją zarówno w kuchni, jak i w łazience.

Współpraca marki Seletti z twórcami magazynu Toiletpaper zaowocowała kolekcją niebanalnych dodatków do wnętrz. Odkryj całą kolekcję talerzy i skomponuj unikatową zastawę stołową.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię