Taśma dekoracyjna Masking Tape 1P Deco drop red

KMMT-MKT1PD-AK Masking Tape Masking Tape
9.00 PLN

Special Price 9,00 zł

Normalna cena: 16,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KMMT-MKT1PD-AK
Wymiary
Ø 4,8 cm
wysokość: 1,5 cm
długość: 10 m
Materiały
Papier ryżowy washi

Opis produktu

Dekoracyjna taśma z motywem malutkich, kolorowych kropeczek: do wszechstronnego wykorzystania w domu, firmie, pokoju dziecka i przy odrestaurowywaniu podniszczonych książek i gadżetów.
Można ją przykleić dosłownie na wszystko: na kubeczki z przetartymi wzorami, sklepową witrynę, brzegi książek,drukarkę, która straciła swą świeżość, ramki na zdjęcia, tapetę lub po prostu na biurko.Do wykorzystania również przy szykowaniu upominków, paczek czy ozdabianiu kopert i torebek na prezenty.
Taśma bardzo łatwo się przykleja i równie prosto odkleja, dzięki czemu nie niszczy powierzchni, nie rysuje jej i nie zostawia lepkich śladów.
Marka Masking Tape narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Prostota użycia i pomysłowość w jednym.

Marka

Masking Tape to miliony pomysłów na to, jak przy pomocy kolorowej taśmy zmienić dom, biuro, książkę czy podniszczone gadżety! Marka narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Z pomocą łatwo przyklejających się i równie prosto odklejanych taśm można np. zmienić wyglądać stołu, kubeczków, szafek, zakleić poprzecierane brzegi książek, stworzyć niesamowite domowe dekoracje, odrestaurować starocie i tchnąć w nie nowego ducha.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię