Termos obiadowy Stanley Adventure 0,7 l, biały

10-01571-022 Stanley Stanley
187.00 PLN
187,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 3-5 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-01571-022
Wymiary
Pojemność: 0,7 l
Materiały
stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Termos obiadowy Stanley Adventure 0,7 l, biały

Termos obiadowy został wykonany z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8.
Zastosowano izolację próżniową pomiędzy dwoma stalowymi ściankami, dzięki czemu termos utrzymuje zimną temperaturę posiłku 15 godzin, a gorącą 15 godzin.

Zakrętka termosu pełni również rolę miseczki o pojemności 354 ml. Stal o grubości 0.7mm, z której została wykonana i zastosowanie izolacji próżniowej, zapobiega poparzeniom dłoni.
Nalewając płyn do kubka wystarczy lekko odkręcić korek i przechylić termos. Korak posiada silikonową uszczelkę co sprawia że jest w 100% szczelny!

Szeroki wlot ułatwia nalewanie i pozwala na dokładne mycie. Termos można myć ręcznie lub w zmywarce.

Termosy Stanley doskonale sprawdzają się w warunkach survivalowych. Najwyższa jakość produkcji i niezwykła wytrzymałość to ich cecha charakterystyczna. Nie bez powodu termosy Stanley były używane podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, lotów w kosmos czy podczas wypraw nurkowych.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię