Timer A di Alessi Anna Time czarny

AAM09 B A di Alessi A di Alessi
245.00 PLN
245,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 6 tygodni. Produkt dostępny na zamówienie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AAM09 B
Wymiary
Wysokość 12 cm
Ø 10,5 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna, stal szlachetna chromowana

Opis produktu

Czarny, praktyczny timer kuchenny A di Alessi Anna Time: w designerskim wydaniu, z nutką prawdziwej elegancji.
Pokrętłem minutnika jest twarz kolekcji: stalowa Anna z uśmiechem, który niczym ten Mona Lisy – jest po prostu nieprzenikniony;) Odmierza 60 sekund, jest prosty w obsłudze.

Uwaga dotycząca użytkowania: należy przekręcić minutnik do końca przedziału czasowego, a następnie od razu ustawić potrzebny nam czas. Dopiero po tej czynności timer odmierza interesujący nas przedział czasowy.

Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię