Toster Stelton Emma grey

X-222-1 Stelton Stelton
907.00 PLN
907,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-222-1
Wymiary
Długość: 30 cm
Szerokość: 19,5 cm
Wysokość: 20 cm
Materiały
Stal lakierowana, drewno, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Toster Stelton Emma grey jest znakomitą, estetyczną alternatywą dla zwykłych tosterów popularnych marek AGD. Posiada 9 ustawień stopnia wypieczenia – dzięki czemu można uzyskać idealne, zgodne z preferencjami złociste, lub ciemnobrązowe kromeczki. Jest także wyposażony w funkcję rozmrażania, dzięki której można tostować pieczywo wyjęte z zamrażalnika. Dodatkowa funkcja dla bajgli pozwala przygotować ich połówki opieczone tylko z jednej strony.

Toster jest częścią bogatej kolekcji Stelton Emma – urządzeń i naczyń w skandynawskim stylu, które zostały zaprojektowane tak ładnie, by można było je używać w kuchni i w jadalni.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię