Uchwyt na naczynie żaroodporne Alessi Pipiro

DUL05 Alessi Alessi
275.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DUL05
Wymiary
51 x 19 x 12 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Praktyczny, stalowy uchwyt na naczynia żaroodporne Alessi Pipiro – z możliwością regulowania jego długości (specjalna rozciągana spirala w środku). Umieszczone w nim naczynia nie dotyka blatu ani obrusów rozłożonych na stołach, dzięki czemu chroni je przed wysokimi temperaturami. Dodatkowo specjalne rączki umożliwiają łatwe i wygodne przeniesienie uchwytu wraz z naczyniem bez obawy o ryzyko poparzenia się.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.
Pasuje do naczynia żaroodpornego Alessi.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Donato D'urbino jako jeden z trzech projektantów przyczynił się do stworzenia mebli, które w krótkim czasie stały się ikonami popkultury. Mowa tu o nadmuchiwanym fotelu „Blow” – synonimie rewolucji oraz ucieleśnieniu ducha tamtych czasów. Ten nietypowy mebel został zaprojektowany dla marki Zanotta i był wykonany z folii PCV. Kolejnym trafionym projektem był fotel „Joe” w kształcie ogromnej rękawicy baseballowej. Prace słynnego trio – D’urbino, De Pas i Lomazzi – wyróżniały się na tle innych, ponieważ wyrażały wolność, radość i młodość. Po śmierci Gionatana De Pas, D'Urbino nadal współpracuje z Paolo Lomazzi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię