Wazon Serax 3 Kwiaty

B0811408 Serax Serax
325.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B0811408
Wymiary
25 x 25 x 30 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Ten oryginalny wazon na 3 kwiaty stoi na stole bardzo stabilnie, ale dzięki ułożeniu go na zwężających się, nieco spiczastych podstawach, całość zdaje się unosić w powietrzu. Wrażenie niebywałej lekkości wazonu pięknie łączy się tu z jego trzyczęściową konstrukcją, i funkcjonalnością: wodę do środka wlewa się wyjątkowo prosto (pochylone szyjki wazonów).
Wazon najlepiej podkreśli kwiaty tego samego gatunku, ale można i włożyć do niego 3 całkiem różne, kontrastujące ze sobą kolorami kompozycje florystyczne. Idealnie ozdobi stół w ekskluzywnej restauracji i w domowym salonie. Na szkle mogą wystąpić nierówności.
Produkty belgijskiej marki Serax urzekają elegancją i pięknymi kształtami.

Marka

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię